گاهی دلت میخواهد

دنج ترین گوشه دنیا بشینی و 

با خیال راحت دلتنگی هایت را پهن کنی

دوستت دارم ها را فریاد بزنی

برای کسی که قرار نیست

هیچوقت بفهمد که دوستش داری ...

 

امیر وجود

 

++ عشق ؛ تحمل سختی ھای طولانی ست ...که عشق " سال های " آروم وفاداری ست ! بی ھیچ ادعایی ... بی ھیچ رفیق نیمه راہ بودنی !! "

 

++ اشتباهمان این است که فکر میکنیم درد با حرف آرام میشود. درد را باید درد کشیده باشی تا بفهمی چه رنجی میکشد آنکه درد دارد.. آدمها به یک اندازه ظرفیت ندارند ولی جایی میرسد که "برمیدارد تیغ را و میکشد روی همه ی زخمهای عادت" ظرفیت که پرشود سرریز میکند. حالا یکی امروز یکی ده سال دیگر و یکی هم بعد از مرگ لابد.. درد کشیده را درد کشیده میفهمد ....

 

فیلم پیشنهادی : این بار به جای آهنگ پیشنهادی فیلم پیشنهادی داریم ، امروز رفتم فیلم ناردون رو دیدم ، بد نبود و با نقدهایی که ازش خونده بودم و برنامه هفت جمعه شب که کارگردانش و مهران غفوریان اومده بودند تا حد زیادی مطابقت داشت .. فیلم در نهایت جدی بودن و موضوع غمگین مرگ ، در عین حال تا جایی که جا داشت ما رو خندوند .. یه عالمه سوپر استار به همراه بازیگران شهر ما ترکیب این فیلم رو تشکیل می دادند .. جای باحالش این بود که یه جاهایی قر تو کمر آدم خشک میشه از بس آهنگ های شاد گیلکی تو فیلم پخش میشه .. دیدن این فیلم به آدمهایی با روحیه ی شاد و شنگول و منگول توصیه می شود :))